Losa foods

Losa foods

Bosch Servisi, Bosch Teknik Servisi, Bosch Beyaz Eşya Servisi

Kurul, şikâyet üzerine veya ihlal iddiasını öğrenmesi durumunda resen, görev alanına giren konularda gerekli incelemeyi yapar. Şikâyet tarihinden itibaren altmış gün içinde cevap verilmezse talep reddedilmiş sayılır. Şikâyet üzerine veya resen yapılan inceleme sonucunda, ihlalin varlığının anlaşılması hâlinde Kurul, tespit ettiği hukuka aykırılıkların veri sorumlusu tarafından giderilmesine karar vererek ilgililere tebliğ eder.

Kombi arıza, kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kurulumu ve kombi montajı alanlarında en etkin hizmeti sunan Kadıköy kombi servisi uzman kadrosuyla hizmetinizdedir. Deneyim ve tecrübe ile kaliteli hizmeti en uygun fiyat sunumuyla sağlayan tek firma olarak Kadıköy ilçesinde çalışmaktadır. Kadıköy Bosch Servisi, bakım ve onarım hizmetleriyle müşterilerine uzun ömürlü ve güvenilir Bosch ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Uzman teknik ekibi, yüksek kaliteli parçaları ve hızlı hizmetiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Klima Bakımı Kapsamında Neler Yapıyoruz?

Klima alanında prosefiyonel uzmanlarımız ile Bosch Beyaz Eşya markalarının servis hizmetini evinizde, ofisinizde.. Kullandığımız Orjinal yedek parçaların sunduğu avantaj ve bir yıl işçilik ve malzeme garantisi ile müşteri memnuniyeti ön planda tutularak beyaz eşya servisi hizmeti vermekteyiz. Malatya Kombi Servisi olarak sektöründe hızlı ve etkili hizmet sunmak büyük bir öneme sahiptir. Özellikle kış aylarında kombi arızaları yaşanması durumunda, hızlı müdahale gereklidir.

Garanti süresi, Kadıköy Bosch Servisi’nde satın alınan ürünlerin bakım ve onarımı için geçerlidir. Bu garanti süresi, ürünün arızalanması veya kullanım sırasında ortaya çıkan herhangi bir sorunun giderilmesi durumunda müşteriye ücretsiz olarak sağlanır. Kadıköy Bosch Servisi, garanti süresi içinde yapılan bakım ve onarımlarda yüksek kaliteli orijinal parçalar kullanmaktadır.

Güvenli Onarım Desteği – Ankastrelerinizi, Beyaz Eşyalarınızı Kağıthane Bosch Servis Hizmetimizle Onarıyoruz!

Petek temizliğinin ana gövdesini doğalgaz tesisatı ve diğer bina içi tesisatlar belirlemektedir. Peteklerin kendi kendini temizleyebilmesi için içlerinde bir sıvı bulunmaktadır. Petek temizleme işleminde bu sıvı peteğin içinde kalmaya devam etmektedir. Kadıköy Klima Servis firması olarak her marka klimanızın montaj ve kurulumunu sağlamaktayız. Sizlere sunduğumuz kombi, klima, tesisat ve petek temizliği hizmetleri sonrasında parça değişimi ve hizmet sonrası için garanti süresi veriyoruz.

Shopping Cart
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop